O nás

Náš Elite tím tvoria profesionálni lektori so štátnymi skúškami z jazykov, s vysokoškolským vzdelaním, s certifikátmi z prestížnych zahraničných škôl a niekoľkoročnou praxou zo zahraničia. Spájame na hodinách odbornosť so zábavnou a pútavou formou výučbou jazyka. Výučba jazykov nie je len naša práca, ale svojou prácou žijeme, čo sa odráža aj na kvalite našej výučby :). Sme tu pre Vás stále s našim individuálnym prístupom a sme pripravení Vás naučiť jazyk jednoducho, rýchlo, efektívne a formou, ktorá Vás bude baviť.

Našou prioritou je Vám poskytnúť komplexný servis vo výučbe jazykov, preto učíme najmodernejšími a efektívnymi metódami, stále pracujeme na našom zlepšovaní prostredníctvom odborných školení a okrem výučby samotnej, Vám poskytujeme príjemné a priateľské prostredie, aby Vaša výučba ešte viac napredovala.

Ročne odučíme viac ako 1000 študentov, spolupracujeme so základnými školami- prostredníctvom nášho projektu Angličtina hýbe svetom, doprajme ju našim deťom, vyučujeme kurzy priamo v školách. Vyučujeme na vysokej škole a do nášho portfólia patrí aj rozsiahla výučba priamo vo firmách. Čoraz obľúbenejšia skype výučba sme študentovi k depozícii nech je kdekoľvek na svete. V ponuke našich kurzov sa nachádzajú všetky typy kurzov a vieme sa našemu študentovi prispôsobiť na mieru.

Každý študent pred nástupom do kurzu absolvuje ukážkovú hodinu zdarma, kde si môže výučbu vyskúšať, informovať sa o kurzoch a výučbe a nakoniec Vám budú ponúknuté termíny kurzov presne podľa jeho jazykovej úrovne.