Kurzy

Štandard

Najobľúbenejší kurz, ktorý sa vyučuje metódou – Direct method for English a Direktes Deutsch. Naučte sa anglicky alebo nemecky až 4x rýchlejšie vďaka najnovšej metóde.

Výučba prebieha 2x týždenne po 2x50 minút, v malých skupinkách do 6 študentov. Vyučujú sa všetky úrovne, študenti budú rozdelení do skupín na základe vstupného testu.

Počet vyučovacích hodín:28 hodín
Intenzita výučby:2x50 minút, 2 x do týždňa
Zápis do kurzu:každý pracovný deň - 09:00-17:00
Dni výučby:Pondelok-Streda, alebo Utorok-Štvrtok
Čas výučby:16:00-18:00, alebo 18:00-20:00
Cena kurzu:119 €

Cena je na všetkých úrovniach rovnaká, cena je vrátane vstupného testu, výučbových materiálov, certifikátu o ukončení štúdia a pitného režimu.

Individuálne kurzy

Individuálna výučba za najnižšiu cenu!

Uvedený spôsob výučby bude prebiehať v malom počte žiakov, to znamená 1 až 3 osoby s možnosťou aj iného počtu osôb. Intenzita výučby a čas sa budú odvíjať od individuálnych potrieb študenta. Záujemca si má možnosť vopred dohodnúť individuálne podmienky výučby priamo so školou.

Vhodné pre jednotlivca, manželské páry, rodiny, alebo pre špecifické potreby firiem. Individuálny kurz je vhodný aj pre záujemcov o odbornú angličtinu a nemčinu. Ponúkame výučbu právnickej, lekárskej, obchodnej angličtiny a nemčiny, po dohode vieme zameranie prispôsobiť. Pri viacerých študentoch poskytujeme hromadné zľavy.

Záujemcovia si môžu individuálny kurz angličtiny alebo nemčiny dohodnúť na telefónnom čísle 0944 612 998, alebo vyplnením prihlášky, či osobnou návštevou v našich pobočkách.

Cena: 11.90 €/hodina

Business English

Kurz obchodnej angličtiny, vhodný pre záujemcov, ktorí pracujú v oblasti obchodu a potrebujú sa zdokonaliť v obchodnej angličtine.

Z dôvodu odbornej terminológie a náročnosti obchodnej angličtiny, je kurz vhodný pre študentov, ktorých znalosť angličtiny je minimálne na úrovni mierne pokročilý. Vstupný test si môžete urobiť priamo na našej pobočke. Po ukončení kurzu budete schopný prezentovať seba, spoločnosť aj produkty.

Budete vedieť viesť meeting, pracovné pohovory, rokovania, tvoriť marketingové stratégie,napísať e-mail, fax, správu, list, komunikovať so zákazníkom, či obchodným partnerom. Rozviniete svoju komunikáciu ako aj schopnosť porozumieť v angličtine atď..

Dĺžka výučby:10 týždňov
Cena kurzu:90 €

Cena je vrátane vstupného testu, výučbových materiálov, certifikátu o ukončení štúdia a pitného režimu.

Maturita bez stresu/Teens

Chcete mať istotu, že zmaturujete z cudzieho jazyka bez problémov a s úsmevom? Pripravte sa na maturitu z anglického a nemeckého jazyka v našej škole a garantujeme, že Vás žiadna maturitná otázka nezaskočí.

Okrem toho, že úspešne zmaturujete, prehĺbite si Vaše vedomosti z cudzieho jazyka, zlepšíte si komunikáciu a budete dôkladne pripravený na ďalšie štúdium, či príjmacie skúšky na vysokú školu.

Dĺžka výučby:4 týždňe Teens, 5 týždňov Maturita bez stresu
Cena kurzu:25 € - Teens, 35 € - Maturita bez stresu

Pre seniorov

Prečo nezačať s angličtinou práve teraz? Kurz je zameraný pre všetkých, ktorí majú záujem žiť stále aktívny život a okrem chuti naučiť sa niečo nové, zapojiť sa aj do komunity podobne zmýšľajúcich ľudí.

Ostante aktívny, zažite novú skúsenosť a zdokonaľte sa v cudzej reči. Jazyky vyučujeme najnovšou efektívnou metódou – Direct method for English.

Dĺžka výučby:1 mesiac ( možnosť pokračovania ľubovoľný počet mesiacov)
Cena kurzu:18€ /mesiac

Cena je vrátane výučbových materiálov a pitného režimu.

Detské letné tábory

Leto plné zábavy!

Chcete, aby si Vaše dieťa užilo angličtinu zábavnou prirodzenou formou? Dajte ho k nám do letného denného tábora! Nielenže zažije množstvo zábavy, nájde si nových kamarátov, odnesie si zážitky, ale najmä sa zdokonalí za krátky čas v angličtine a to prostredníctvom unikátnej metódy na výučbu angličtiny.- Direct method for English.

Prečo leto s jazykovou školou Elite?

V ponuke sú 1-týždňové a 2-týždňové turnusy. Tábory prebiehajú denne od 08:00-16:00 - možnosť úpravy času podľa dohody.

2-týždňové turnusy: cena: 16€/deň (v cene je zahrnutá strava- desiata, obed, olovrant, cena na vstupy a dopravu na výlety, pitný režim, učebné materiály a vysvedčenie)

Pre súrodencov zľava!

Prihlásiť sa môžete na čísle: 0944 612 998, alebo prostredníctvom mailu: Uveďte Vaše kontaktné údaje: meno, priezvisko, telefónne číslo, meno a vek dieťaťa, a dátum turnusu o ktorý máte záujem. Tieto údaje odošlite na info@elite-skola.sk

Interný certifikát

Naša škola po skončení každej úrovne vydáva interné certifikáty o absolvovaní týchto kurzov. Tento certifikát slúži ako doklad o absolvovaní kurzu a študenti môžu po jeho získaní môžu študenti pokračovať na vyššom stupni.