Pre Deti

pre-deti

Kurz First Step & Kids

Kurz pre deti vo veku 3-8 rokov. Doprajte Vašim deťom radosť z učenia sa angličtiny. Tento kurz sa zameriava na výučbu angličtiny interaktívnymi metódami, ktoré sú pre deti zábavou a učenie im ide ľahšie.

Kurz rozvíja slovnú zásobu dieťaťa, zlepšuje výslovnosť a komunikačné schopnosti. Zároveň si vytvárajú pozitívny vzťah k učeniu cudzieho jazyka a tiež návyk učiť sa – anglický jazyk sa stáva prirodzenou súčasťou ich života. Žiaci po absolvovaní kurzu dosahujú lepšie výsledky v škole na hodinách angličtiny. Kurz prebieha 2x týždenne po 50 minút.

Kurz School

Kurz pre deti od 9-10 rokov. Tento kurz je určený pre žiakov, ktoré si chcú prehĺbiť jazykové schopnosti. Kurz im umožnuje dosiahnuť lepšie výsledky v ich vzdelaní, dôkladne ich pripraví na ich ďalšie štúdium v škole a poskytne im zlepšenie komunikácie, výslovnosti a gramatiky.

Spôsob výučby prebieha novou efektívnou metódou – direct method for english, ktorá je až 4x účinnejšia ako iné metódy výučby. Žiaci komunikujú až 6x viac ako pri výučbe klasickými metódami. Kurz prebieha 2x týždenne po 50 minút.

Kurz Pupil

Kurz pre deti od 11-13 rokov. Tento kurz je určený pre žiakov, ktoré si chcú prehĺbiť jazykové schopnosti. Kurz im umožnuje dosiahnuť lepšie výsledky v ich vzdelaní, dôkladne ich pripraví na ich ďalšie štúdium v škole a poskytne im zlepšenie komunikácie, výslovnosti a gramatiky.

Spôsob výučby prebieha novou efektívnou metódou – Direct method for English, ktorá je až 4x účinnejšia ako iné metódy výučby. Žiaci komunikujú až 6x viac ako pri výučbe klasickými metódami. Kurz prebieha 2x týždenne po 50 minút.